81 İlde Evden Eve Nakliyat

Osmanlı Nakliyat 15 Yıllık tecrübesi alanında uzman kadrosu ve en iyi hizmet sunma politikası ile Nevşehir merkezde ve tüm Türkiye’de 81 ilde evden eve nakliyat, taşımacılık, kiralık asansör, eşya depolama hizmetleri vermektedir.

Eşyalarınız bizim için önemli eşyalarınızı sigortalıyoruz ve sözleşme ile herhangi bir zarar gelme konusunda sizi ve eşyalarınızın güvenliğini garanti altına alıyoruz.

Tüm Şehirlerde Nakliyat Hizmeti

Şehir içi evden eve nakliyat hizmetinin aksine, şehirler arası nakliyat işlemleri için hesaplamalar ve planlamalar daha farklı bir şekilde yapılmaktadır. Bundan dolayı şehirler arası nakliyat hizmeti almak için OSMANLI EVDEN EVE NAKLİYAT ile iletişime geçmelisiniz. Müşteri hizmetlerimiz ihtiyacınız olan işlemleri dikkatli dinleyerek sizin için özel bir hesaplama gercekleştirilecektir. Eşyalarınızı özenle paketler itana ile taşıyoruz. Taşınma işlemi oldukca zor bir süreç olmasına karşın osmanlı evden eve nakliyat olarak sizlere kolay bir taşınma süreci yaşatmaktayız. Taşınma işlemi şehir içi veya şehirler arası olmaktadır. Bizler uygun fiyatlar ile sizlere kaliteli, güvenli ve kurumsal taşıma hizmetleri sunmaktayız.

Şehirler Arası Nakliyat Hizmeti 

OSMANLI EVDEN EVE  sadece şehir içi değil, şehirler arası uzun mesafe nakliyat hizmetini de profesyonel ekiplerimizle gerçekleştirebilirsiniz. Normal evden eve nakliyat işlemlerinin yanı sıra şehirler arası taşma ve nakliyat işlemlerinde  en doğru hizmeti alabilmeniz için teçrübeli taşıma ekiplerimiz ile hizmet vermekteyiz. Eşya taşıma işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmek isteyenlerin ilk tercihi olmaktayız. Bunun nedeni yıllardır bu sektörde olmamız ve edindiğimiz tecrübeyi işimize en iyi şekilde yansıtmamızdir. Eşya taşıma işi baştan sona dikkat gerektiren bir işlem olmakta. Firma olarak nakliyat için gerekli tüm adımları çalışanlarımıza verdiğimiz eğitimler ile en iyi şekilde göstermekteyiz.

Eşyalarınızın taşınmasından gidilecek yere varıncaya kadar takip ediyoruz

Ofis Taşıma 

Ofis taşıma hizmetleri için sizde sektörün en güçlü isimlerinden olan OSMANLI EVDEN EVE NAKLİYE firmamızı tercih edebilir ve bizlerden hizmet alabilirsiniz.

Ekibimiz sizin netleştirdiğiniz gün ve saat içinde firmamızdan gönderilen araç, eleman ve malzemeler hazır bulunmaktadır. Ofisinizde bulunan masa sandalyeler havalı baloncuklu naylonlarla sarılır bilgisayarlar ayrı ayrı sarılarak numaralandırılır yazıcılar paketlenir. Dolaptaki evraklar klasörler kolileme yapılır ve numaralandırılır. Ofis ve büronuz da  var ise çelik kasa ve usb cihazları uzman kayışçılarımız tarafından ambalajlı bir şekilde taşınır.

Bürolarınızın sizin için ne kadar değerli olduğunu biliyoruz ve yeni bir ofise geçmenin zorluklarınıda çok iyi biliyoruz. Her çalışan bürosunun düzenini eskisi gibi olmasını ister ancak taşınma işlemlerinden sonra bu bazen böyle olmuyor ve biz OSMANLI EVDEN EVE NAKLIYAT olarak bu sözü size veriyoruz.

Sizde en iyi ve hızlı evden eve taşıma hizmeti, iş yeri, büro, taşıma işleriniz için bizi 7/24 arayabilirisiniz.

Telefon: 0546 885 50 06